środa, 12 maja 2010

WYPRZEDAŻ

W sklepie Olsenboye są przeceny : DD niestety tylko dla ss :( .

O to linki :

http://www.stardoll.com/en/starplaza.php?startItemIds=24074,204075,24076,24076,2

http://www.stardoll.com/en/starplaza.php?startItemIds=24402,24403,24404,24405,244

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz